Firmast Teenused Tooted Hinnakirjad Galerii Kontakt
           
EST ENG RUS
Ilm
     
 
 
   
Tooted

Ülalt avatavad katuseaknad


Küsi hinnapakkumist!


- Avamine akna ülaosas asuva käepideme abil
- Lihtne avada ka siis, kui mööbel on paigutatud otse akna alla
- Saadaval ka elektrilise juhtimisega

GZL- ÖKONOOMNE KVALITEET

- Käsitsi avamine
- Lakitud männipuit
- Saadaval paljudes standardmõõtudes

GZL katuseakna klaaspakett "54" on energiasäästlik standardsete topeltklaasidega: U-väärtus = 1.2 (kogu akna U-väärtus = 1.5). 
GZL katuseaken sisaldab endas kõiki ennast tõestanud VELUX funktsioone, nagu näiteks lihtne ja mugav ülalt avatavus.Saate paigutada akna alla mööblit, ilma et see segaks akna avamist.Aken pöördub ümber kesktelje 180o, nii et aknaklaasi on võimalik mõlemalt poolt lihtsalt puhastada. 
GZL aken omab lihtsalt kasutatavat õhufiltriga tuulutusava. See on paigaldatud akna ülaosasse käepideme taha, nii et selle kasutamiseks ei peaks alla kummardama. Tuulutusava võimaldab õhuvoolu 10-18 m3 tunnis (sõltuvalt akna suurusest).GZL katuseakna saab lukustada fiksaatori abil kahte positsiooni. Üks on puhastamiseks ja teine kindlustamaks tuulutusasendis püsimist ka tugeva tuule korral. See asendab ka lapselukku. 
GZL katuseakende põhjamaisest männipuidust pind on baasviimistletud ning kaetud lakiga (BASEfinishTM).
GZL katuseaknaid saab kasutada enamus kaldkatustes (katuse kalle 15-90 kraadi).

GGL- VENTILATSIOON

- Käsitsi avamine
- Lakitud männipuit ja valgeks värvitud männipuit
- Saadaval paljudes erinevates mõõtudes

GGL katuseakna klaaspakett "59" on energiasäästlik karastatud topeltklaasidega: U-väärtus = 1.2 (kogu akna U-väärtus = 1.5).
GGL katuseaken on VELUX tootevalikus üks populaarsemaid. Leiutatud 1968. aastal, on seda pidevalt uuendatud. GGL omab ainulaadset tuulutusklappi, mis on ühendatud kergesti lukustuva käepidemega.Saate paigutada akna alla mööblit, ilma et see segaks akna avamist.Aken pöördub ümber kesktelje 180o, nii et aknaklaasi on võimalik mõlemalt poolt lihtsalt puhastada. 
Ventilatsiooniklapp tagab värske õhu ka suletud akna korral, võimaldades õhuvahetust 14-28 m3  tunnis (sõltuvalt akna suurusest). Sisseehitatud õhufilter (pestav) peab kinni tolmu ja putukad.GGL katuseakna saab lukustada kahte positsiooni. Üks on akna puhastamiseks ja teine kindlustamaks tuulutusasendis püsimist ka tugeva tuule korral. See asendab ka lapselukku.
GGL katuseakna elegantne põhjamaisest männipuidust pind on viimistletud kahekordse lakikihiga (TOPfinishTM).
GGL katuseaknaid saab kasutada enamus kaldkatustes (katuse kalle 15-90- kraadi).


GGL INTEGRA- MUGAVUS SINU KÄEULATUSES

- Sama mis GGL, aga elektriliselt juhitav
- Elektrilised detailid on lihtsaks paigalduseks   tehases integreeritud
- Sisseehitatud vihmaandur

GGL INTEGRA komplekti kuulub nii käsilüliti kui ka infrapunaandur - nii akna kui tuulutusklapi liigutamiseka. Ootamatu vihma korral aktiveerub vihmaandur ning sulgeb akna.
GGL INTEGRA katuseaken on elektriliselt juhitav variant GGL katuseaknast. GGL INTEGRA on valmistervik. See tuleb üksnes vooluvõrku ühendada ning aken ongi kasutamisvalmis.

GGL INTEGRA on ideaalne valik kõrgel paiknevate akende või olukordade puhul, kus soovite maksimaalset mugavust.
GGL katuseakende elegantsest põhjamaisest männipuidust pind on viimistletud kahekordse lakikihiga (TOPfinishTM).
GGL INTEGRA katuseakna klaaspakett "59" on energiasäästlik karastatud topeltklaasidega: U-väärtus = 1.2 (kogu akna U-väärtus = 1.5)
GGL katuseaknaid saab kasutada enamus kaldkatustes (katuse kalle 15-90- kraadi).


GGU- IDEAALNE NIISKETES RUUMIDES

- Käsitsi avamine
- Valge polüuretaankate
- Hooldusvaba
- Ideaalne niisketes ruumides, magamistubades   ja lastetubades
- Kerge puhastada
- Saadaval paljudes erinevates mõõtudes
GGU katuseaknal on plkupüüdev valge lõppviimistlus, mis muudab selle akna heaks valikuks iga ruumi jaoks. Valge polüuretaankattega GGU on siiski eriti sobiv niiskete ruumide jaoks, nagu vannitoad, köögid aga ka magamistoad.Lisaks tema veekindlale pealispinnale, on GGU aknal kõik GGL akna põhilised omadused - nt. ülalt avamine ja võimalus paigutada akna alla mööblit ilma avamist takistamata.
Akent on võimalik pöörata ümber tema kesktelje 180o  ja lukustada - see võimaldab ruumis sees olles aknaklaasi mõlemalt poolt lihtsalt puhastada.Tuulutusklapp tagab värske õhu ka siis, kui aken on suletud. Avatud tuulutusklapp tagab õhuvahetuse 14-28 m3 tunnis (sõltuvalt akna suurusest). Sisseehitatud õhufilter (pestav) peab kinni tolmu ja putukad.  
GGU katuseakendel on hooldusvaba pinnaviimistlus (EVERfinish®). Veekindel valge polüuretaankate kaitseb laminaatpuidust südamikku.
GGU katuseaknal on standardis energiasäästlik karastatud topeltklaasidega klaaspakett "59": U-väärtus = 1.2 (kogu akna U-väärtus = 1.5).
GGU katuseaknaid saab kasutada enamus kaldkatustes (katuse kalle 15-90- kraadi).
 
 
 
ENTORY Sindelkatused, Tähe 114 Tartu 51013 Eesti, Tel/Faks: +372 7 362 356, entory@entory.ee